Konsultacje z zakresu Totalnej Biologii

Totalna Biologia – choroba to nie błąd natury

Totalna Biologia głosi, że choroba pomaga w utrzymaniu organizmu przy życiu i ma charakter adaptacyjny wobec istniejących warunków. Konsultacje Totalnej Biologii mają na celu odnalezienie jej źródła w samym sobie.

Warto tutaj zaznaczyć, że Totalna Biologia nie jest metodą leczenia uznawaną naukowo i może stanowić jedynie metodę wsparcia oraz uzupełnienie leczenia medycznego oraz psychoterapii. 

Konsultacje – Totalna Biologia

Według Totalnej Biologii przyczyną różnych dolegliwości, a także problemów życiowych, są nieuświadomione konflikty emocjonalne, na które składają się między innymi konflikty z przeszłości, różnego rodzaju traumy czy przewlekły stres. To właśnie te sytuacje rodzą ból, smutek, gniew, żal oraz szereg innych negatywnych emocji.

Spotkania przebiegają w miłej, inkluzywnej atmosferze. Klienci nie są oceniani, czy krytykowani, a słuchani i wspierani. Jako konsultant Totalnej Biologii stwarzam w moim gabinecie atmosferę otwartości oraz bezpieczną przestrzeń do przeżycia trudnych emocji. Pomagam skutecznie w chorobach skóry, nerwicach, lękach, chronicznym zmęczeniu czy nawet w przypadku nietypowych zachowań u dzieci, takich jak moczenie nocne, wybiórczość pokarmowa lub nadaktywność.

Totalna Biologia – konsultacje, które wspierają leczenie

W praktykowaniu Totalnej Biologii korzystam również z dorobku filozofii Wschodu, kładącej bardzo duży nacisk na emocje. Takie podejście jest mi niezwykle bliskie, dlatego moi klienci mogą liczyć na pełną wyrozumiałość i wsparcie w wyrażaniu siebie podczas spotkań.

Do pracy konsultanta Totalnej Biologii implementuję także wiedzę z zakresu dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Żywię przekonanie, że połączenie odpowiedniej diety z metodami wykorzystywanymi w Totalnej Biologii może znacznie lepiej sprawdzić się jako wsparcie leczenia chorób i dolegliwości.

Jako konsultant Totalnej Biologii moim zadaniem jest odnalezienie konfliktu stresowego, który tkwi w człowieku na poziomie nieświadomym, utrudniając prawidłowe, zdrowe funkcjonowanie.

Skorzystaj z pomocy Totalnej Biologii

Akceptuję warunki newslettera.*

 

Akceptuję warunki newslettera.*

 

 

Akceptuję warunki newslettera.*