OdNowa: teraz czas na Ciebie

Zadbaj holistycznie o swoje ciało, emocje i samopoczucie!

Możliwe, że tak jak wiele kobiet czujesz, że Twoje zdrowie fizyczne i emocjonalne nie jest w najlepszej kondycji. Chcesz schudnąć i zacząć odżywiać się zdrowo, ale wciąż Ci się nie udaje, brak Ci czasu i motywacji. Chcesz coś zmienić, ale jesteś zagubiona lub zrezygnowana i nie wiesz, od czego zacząć, by poprawić swoje życie na lepsze?

Niezależnie na jakim etapie życia jesteś i ile prób zmian jest za Tobą masz możliwość przemiany. Możesz cieszyć się zdrowiem, świetnym samopoczuciem i odzyskać ciało, w którym poczujesz się świetnie. 

Odłóż na bok wszystkie wymówki – nie ma na świecie nic ważniejszego od Ciebie! Zacznij tu i teraz. 

“Odnowa: teraz czas na Ciebie” to 8 spotkań (2 x w miesiącu od lutego do maja) oraz webinar “Intuicyjne nawyki żywieniowe”.

 

 

Kliknij na konkretną datę a zostaniesz przeniesiona bezpośrednio do wydarzenia na żywo w danym dniu. Link będzie aktywny na 24h przed wydarzeniem. 
Dodatkowo w zakładce MOJE KONTO/DOSTĘPY będzie możliwość obejrzenia nagranego wydarzenia przez 7 dni. 

 

 

 

11.02. godz. 19:00 OSWAJANIE Z JEDZENIEM

Ważniejsza od tego, co i ile jemy, jest relacja z jedzeniem. To ona wpływa na nasze wybory i nawyki żywieniowe, a także na to, czy potrafimy cieszyć się życiem, czy się go boimy. Zaczniemy więc od uświadomienia sobie, czym jest dla Ciebie jedzenie i jakie masz przekonania z nim związane. Co sprawia Ci przyjemność, czy jedząc masz wyrzuty sumienia, jakie masz podejście do jedzenia? Żadna dieta nie przyniesie trwałych rezultatów, jeżeli świadomie nie przyjrzysz się swojej relacji z jedzeniem.

25.02. godz. 19:00 POZNAJ SWOJE EMOCJE I POTRZEBY

Jaka naprawdę jestem, co kryje się pod powierzchnią? To, co widoczne na zewnątrz zaczyna się w Twoim wnętrzu. Wg Totalnej Biologii o tym, czy masz dodatkowe kilogramy decyduje mózg. Spróbujemy odkryć jakie potrzeby i emocje sprawiają, że gromadzisz kilogramy lub nie możesz schudnąć. Jak to, co czujesz i czego doświadczyłaś wpływa na Twoje wybory żywieniowe? Jaka jest rola tłuszczu i co możesz zrobić, aby mózg uznał, że nie potrzebujesz już jego nadmiaru.

W Totalnej Biologii uświadomienie sobie zablokowanych emocji i potrzeb, które są źródłem problemu (np. nadwagi) jest przełomowe. Mózg wyłącza zakodowane wcześniej programy (np. przybieranie na wadze). Dzięki poznaniu prawdy o sobie spoglądamy na siebie bardziej wyrozumiałym i czułym okiem, co otwiera nas na nowe możliwości.

11.03. godz 19:00 MASZ TAKIE CIAŁO JAKIEGOPOTRZEBUJESZ, NIE JAKIEGO PRAGNIESZ

Trudno Ci zaakceptować to, jaka jesteś? Dla wielu osób akceptacja oznacza poddanie się i rezygnację ze swoich celów. Zamiast przyjąć, że tu i teraz “jest jak jest” walczą i odrzucają aktualną wersję siebie. Gdyby wiedziały, że to dzięki akceptacji otrzymuje się największe błogosławieństwa z pewnością zmieniłyby podejście. Przekuwając walkę na akceptację możemy zmienić wszystko.

Budowanie relacji ze sobą zaczyna się od akceptacji. Warto nad nią popracować, ponieważ związek ze sobą, to relacja do końca życia. To czy będzie wspierająca i wzmacniająca zależy tylko od tego, czy sobie na to pozwolisz. Na tym spotkaniu będziemy uwalniać się od ograniczających przekonań, by poczuć kojącą lekkość. Nauczysz się siebie na nowo i poznasz swoje mocne strony, by kochać siebie taką jaką jesteś. Tu i teraz, bezwarunkowo.

25.03. godz. 19:00 OSWAJANIE Z LĘKAMI

Wiele życiowych sytuacji wiążemy z lenistwem, brakiem motywacji i konsekwencji. Mamy  tendencję do oceniania siebie, bez podjęcia chociażby próby zrozumienia. Powiem Ci coś ważnego - jeżeli masz dodatkowe kilogramy, to nie znaczy, że jesteś leniwa. Przyczyną nadwagi i kiepskich nawyków żywieniowych są zazwyczaj lęki, a nie Twoje świadome wybory i decyzje.

Wg Medycyny Chińskiej emocje i ciało są ze sobą ściśle powiązane. Lęk może osłabiać nerki, a słabe nerki mogą powodować, że zamiast działać zatrzymujesz się. Aby osiągnąć trwałe rezultaty wzmocnimy nerki kompleksowo: dietą (regeneracja i odbudowa yang nerek), ziołami, pracą z emocjami i oddechem.

A kiedy oswoisz już lęki, odkryjesz pokłady mocy i energii, o które się nawet nie podejrzewałaś! Podczas warsztatów poszukamy sposobu, aby obrócić to, przed czym zwykle uciekasz w siłę napędzającą Cię do zmian.

8.04. godz. 19:00 ODŻYWIANIE ZGODNIE Z NATURĄ wg MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Jedzenie może być Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w drodze do zdrowia. Twoje śniadania, obiady i kolacje za każdym razem mogą Cię wzmacniać, karmić i odżywiać. Mogą pomóc Ci usunąć obrzęki, pozbyć się przewlekłego kataru, ogrzać wiecznie zmarznięte stopy lub ochłodzić gorąco, które z Ciebie bucha. Jedzeniem możesz wpływać na swoje emocje, na to jak się czujesz i jak wyglądasz. W zależności od tego, czego potrzebujesz. Aby skorzystać z wielowymiarowej mocy jedzenia musisz wiedzieć co jest dla Ciebie dobre.

Poznasz zasady odżywiania zgodnie z porami roku i zegar obiegu energii wg Medycyny Chińskiej. Nauczysz się podstaw zdrowego i profilaktycznego odżywiania. Dowiesz się jak unikać błędów żywieniowych i dbać o ogień trawienny, aby mieć mnóstwo energii i świetny metabolizm.

29.04. godz. 19:00 RELACJE Z MAMĄ "jedzenie to Mama"

Niezbędny krok do zrozumienia siebie i możliwości zmiany, to przyjrzenie się relacji z mamą. Wg Totalnej Biologii “jedzenie to mama”. Objadanie się, sięganie po słodycze, zaburzenia odżywiania mają swój początek w relacji z mamą. Zwykle jesteśmy przekonane, że nasze relacje są prawidłowe. Kiedy jednak przyjrzymy im się bliżej, głębiej, ze szczerą intencją zrozumienia, to okazuje się, że jest nad czym popracować. Za mocne przywiązanie, brak mamy, brak kontaktu to wszystko sytuacje do zgłębienia i emocje do transformacji.

Przed nami praca warsztatowa, która pomoże uwolnić zablokowane emocje dotyczące relacji z mamą i jedzeniem.

13.05. godz. 19:00 RELACJE Z TATĄ "Poczucie własnej wartości"

Poczucie własnej wartości, umiejętność doceniania siebie i dbanie o swoje potrzeby mają związek z relacją z tatą. Jeżeli taty był nieobecny, nie uczestniczył w naszym wychowaniu, to zwykle mamy problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie. Przekłada się to na nasze życiowe wybory i wpływa na relację z jedzeniem. Czy dbasz o siebie w 100% i uważasz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze?

Będziemy pracować nad wzmocnieniem Twojej pewności siebie i zmianą ograniczających Cię przekonań.

27.05. godz. SPRÓBUJ ZROZUMIEĆ SWOJE POTRZEBY A TWOJE CIAŁO NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁO FORMY, KTÓRĄ MASZ TERAZ

Podsumujemy dotychczasową pracę, wyciągniemy wnioski, byś mogła utrwalić to, co dla Ciebie najważniejsze. Czego potrzebowałaś wcześniej i jak jest teraz?

Dotarłaś do miejsca, w którym możesz zacząć wszystko od nowa. Poczujesz się tu jak w domu: ciepło bezpiecznie. Poczujesz kojącą lekkość w ciele i wewnątrz siebie. Po drodze uwalniałaś się od tego, co Ci nie służy i tworzyłaś przestrzeń na nowe. Zdobywłaś narzędzia i wiedzę, by w pełni zrozumieć swoje potrzeby. Dzięki zrozumieniu Twoje ciało nie potrzebuje już dodatkowych kilogramów czy nadmiaru jedzenia. Dzięki przepracowaniu wszystkich elementów układanki możesz rozwinąć skrzydła i zmienić swe życie na lepsze.


Gratuluję! Oto nowa Ty! Teraz czas na Ciebie! Będzie Ci ze sobą dobrze!

 

 

Wybieram siebie Od nowa
Informacje:

Spotykamy się co 2 tygodnie, przez 4 miesiące. Dlaczego nie częściej? Każdy warsztat to wielowymiarowa praca. Potrzebujesz czasu, aby oswoić się z emocjami i móc przejść do kolejnego etapu.

Masz tygodniowy dostęp do nagrania spotkania, jeżeli będziesz miała potrzebę/ ochotę do niego wrócić. Dlaczego nie na dłużej? Ponieważ w drodze do siebie nie możemy robisz dłuższych przystanków. Płynnie podążamy przez kolejne warstwy za każdym razem docierając głębiej. Regularność jest niezbędne, aby dotrzeć do celu.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć “na żywo” masz tygodniowy dostęp do nagrania. Rekomenduję bieżące uczestnictwo/szybkie przerobienie warsztatów, aby dać sobie możliwość spokojnego przejścia dalej. 

 

 

Spotkania odbędą się w formie kameralnych warsztatów. Będziemy ćwiczyć, uczyć się, odkrywać i “przerabiać”. Nie wywoływam Cię do tablicy i nie namówię do zabrania głosu – spotykamy się w komfortowych i bezpiecznych warunkach, 
w atmosferze wsparcia i szacunku dla Twoich granic. 

Uwaga. Pomiędzy spotkaniami też będzie się działo. Na warsztatach poruszymy głębsze warstwy i możemy dokopać się do emocji, które kiedyś ukryłaś lub które z innych powodów nie mogły zaistnieć. Wybuchy złości, płaczu, śmiech, smutek – jeżeli się pojawią, to pozwól im wyjść. Daj sobie na to przyzwolenie. To bardzo ważny etap.

 

W programie otrzymasz konkretną wiedzę, wskazówki i narzędzia oraz moją pomoc i wsparcie.

 

W pakiecie otrzymasz też nielimitowany dostęp do webinaru “Intuicyjne nawyki żywieniowe”, który nauczy Cię dobrze i zdrowo wybierać.